beard transplant in Turkey

Sakal Ekimi

Kliniğimizde, güler yüzlü sağlık personelimiz yeni teknolojiler ile sakal ekimi yaptırmak isteyenler için de Antalya’da hizmetinizde.

Sakal Ekimi – Kaş Bıyık ve Saç Ekimi

Ekibimiz Antalya’da sağlık konusunda teknolojiyi takip ederek kendisini geliştirmeye devam ediyor. Alınabilecek en başarılı sonuç için önünüzde duran fut ve fue teknikleri arasından seçim yapılmalıdır. Hastanın durumu ve doktorunuzun önerileri dahilinde en uygun yöntem seçilmelidir. Bu süreci karşılıklı konuşarak karara bağlamak gerekmektedir. Ayrıca size neyin vaat edildiğini, bilgisayar ortamında görmeniz ve onaylamanız gerekmektedir.

Antalya’daki sağlık merkezimizde 15000 metrekare kapalı alanımızda çalışıyoruz. Ameliyathanelerimiz, konaklama odalarımız, modern mimari tasarımlarımız, yoğun bakım ünitesi gibi teknolojik donanımımız yeterlidir. Kısaca 21. Yüzyıl teknolojisini kullanmaktayız. Üstelik, tam donanımlı ve akademik kariyer sahibi, doktorlarımız ile bugünde sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kalite ve güven hissini tatmanız için elimizden geleni yapmaktayız. Değerli olduğunu hissetmeniz ve sıcak, samimi ilgili personelimizle tanışmanızı mutlaka öneriyoruz. Çalışmalarımız sadece parasal yönde olmayıp, insani ilişkilerimize daha ön planda değer verdiğimizi, sağlık kuruluşu olduğumuzun bilincinde olarak, uzun süredir kaş, sakal ve saç ekiminde çalışmalarımız devam etmektedir.

Erkeklerde 15-20 yaş aralığında saç dökülmesi başlamaktadır. Bu süreç ilk olarak başın tepe noktasında görülmektedir. Daha sonra şakaklara yakın bölgeye doğru genişlemektedir. Farklı nedenlerden dolayı da saçlar köklerinden dökülebilir. Aşırı jöle ve saç şekillendirici kullanımı zararlıdır. Yani, sağlıksız ve vücut için aşırı yağlı (zararlı) beslenme tekniklerine yönelmemelisiniz. Metabolizma saçlar için gerekli olan gelişme ve büyüme konusunda bazen yardımcı olmamaktadır.

Bu durumda saçlar beyazlar ya da beyazlamadan dökülebilirler. Kadınlarda ise cansızlaşan saçlar görülmektedir. Ayrıca, saç telleri incelmektedir. Hatta bazı bölgelerde dökülmenin daha kuvvetli hissedildiği süreçler yaşayabilirler. Demir eksikliği, tiroit hastalığı, genetik yatkınlıklar ya da bozukluklar bunlara sebep olmaktadır. Tüm bunları kan tahlili ile araştırmak, adeta bir yaşam koçu edasında yapılması gerekenleri ve uygulanması gereken tedaviyi sizlere anlatmak bizim görevlerimiz arasında yer almaktadır. Gerekli olan vitamin takviyesi, neyi hatalı yaptığınızı öğrenmek ve saç ekilmesi konusunda kliniğimizden randevu alarak daha geniş çapta detaylara ulaşabilirsiniz.