Best Time For Hair Transplant

Saç Ekimi İçin Uygun Zaman Ne Zamandır?

Saç ekimi için en uygun zaman nasıl belirlenmektedir? konusunda bilgi verelim. Her saç ekimi hastasının kafasını karıştıran ciddi bir problem saçlarına ne zaman ekim yaptıracağının bilinmemesidir. Bu durumda olan hastalar için bazı istisnalar bulunmaktadır. Bu durumlar haricinde dökülen saçları geri kazanmak imkansızdır. Operasyon ile ekim yapılması gereken durumlar oluşabilmektedir. Bu durumda olan her türlü hastaya saç ekimi yaptırması tavsiye edilmektedir.

Yaşı küçük olan kişilere saç ekimi tavsiye edilmeyip, saç mezoterapisi veya evde uygulanan bakım kürleriyle tedavi olması imkansız görünen hastalara için saç ektirmek bir zorunluluktur. Ayrıca, operasyonel saç ekim sürecini uzmanlar belirlemektedir. Bunun için en doğru zaman saçları dökülmüş olan kişinin araştırma yapmaya başladığı zamandır.

Saçları dökülen kişilerin doğru bir araştırma süresi ortalama olarak iki haftadır. Bu süre içinde FUE saç ekimi yaptırmayı düşünen kişi birkaç doktorla görüşebilir ve saç ekimi için araştırmalar yaparak bu operasyonun nasıl gerçekleşeceği hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olur.

Bazen hastalar özel işlerinden dolayı araştırma yapmamaktadır. Özellikle bu süreçte hastalar bir saç ekim uzmanıyla anlaşmak için zaman ayıramamaktadır. Fakat saç ekimi ihmale gelmeyen ve bir an önce tedavi edilmesi gereken bir durumdur.

Firmamız Antalya merkezlidir. Alanında operasyonel bir çok ekim işlemi yapmaktadır. Bunlar arasında saç, sakal, bıyık, kaş ve kirpik ekimi bulunmaktadır. Ekibimiz 7/24 çalışmaktadır. Bizimle her an her konuda iletişime geçebilirsiniz!..