Fue Technique Hair Transplant

Fue tekniği ile saç ve kaş ekimi

Fue tekniği ile saç ekimi nasıl yapılmaktadır? FUE tekniği ile kaş ekimi yapılmakta mıdır? Madazoris tıp dilinde dökülme anlamına gelmektedir. Saç dökülmesine sebep olan nedenlerin pek çok kriterde oluştuğunu söylemek gerekmektedir. Hormonel bozukluklar ve kişideki psikolojik rahatsızlıklar, bazı iç hastalıklar sayabileceğimiz birkaç tanesidir. Bilinçsizce kaş aldırma işlemini genellikle kuaförler yapmaktadır. Ya da kişinin kendisi kaşlarını almaktadır. Çok sık kaşların alınması dış görünüş anlamında kişide hoş bir izlenim vemektedir. Ama sertifikasız kişiler tarafından bilinçsizce yapılması mevcut kaşların zayıflamasına yol açmaktadır.

İç hastalıklar nedeni ile kaş kıran hastalığı oluşmaktadır. Yaşın ilerlemesi ile kaşların dökülmesi hızlanmaktadır. Çeşitli kaza ve yanık problemleri neden ile bölgesel dökülmelerin yaşanması gibi birçok faktör söz konusudur. Tedavi konusuna gelelim. Kesinlikle şifalı bitki yağları, çeşitli saç, kaş çıkaracağını iddia eden ürünleri seçerken seçici olmalısınız. Bunların bir çoğu, satın alan kişide hayal kırıklığı yaratmaktadır. Ayrıca maddi kayıplara da yol açmaktadır. Tıp alanındaki gelişmelerden ve yöntemlerden yararlanmak gerekmektedir. Kaşlardaki dökülmeleri ortadan kaldırmak isteniyorsa, uzman cerrahlar tercih edilmelidir. Doktorlar tarafından yapılacak ön analiz çok önemlidir. Gerçekçi bir açıdan durumun nasıl düzeltilebileceğini öğrenmek ve yapılacak tedavi için tüm detayları öğrenmek için bu şarttır. Bu konularda kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

Fue tekniği ile saç ekimi

Saçların alınış şekli ile diğer yöntemler ile kıyaslama yapalım. Çok daha az acı hissetmeniz, iyileşme sürecinin hızlanması, vücudun ekilen alandaki saç köklerine daha hızlı adapte olması, herhangi bir takım izlerin oluşmaması gibi uzayıp gidecek konulardan göz dolduran maddeler bu tekniğin ülkemizde de popüler olmasını sağlamıştır. Yani, 2006 yılında ülkemize FUE tekniği gelmiştir. Bu teknik ile saç kökleri tek tek alınmaktadır. Uzman ekipler tarafından bu kökler kaşlara ekilmektedir. Ayrıca, muayene (ameliyat) aşamasının gerçekleştirilmesi de uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Hasta amamlanacak hizmetler sarmalında ilk aşama olarak analiz yaptırmalıdır. Daha sonra beklentilerinin ne kadarını gerçekleştirebileceği konusunda kendisine bilgi verilmelidir. Uygun görülürse ileri bir tarihte tüm operasyon yapılarak, kendisine ameliyat sonrası bilgiler verilerek arzuladığı görünüme kavuşturulması adına yardımcı olunur. Bizler hakkında daha fazla bilgi ve çalışmalarımızı görmek için internet sitemizi ve bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Antalya da FUE saç ekimi ve FUE kaş ekimi yapıyoruz!..